HAKKIMIZDA

Teknik Sünger olarak yalıtım sektörüne 2004 yılında faal olarak “sadece ses” ve izolasyon uygulama, ürün satışı ve temini, aynı zamanda kauçuk zemin yalıtım levhası üretiminde ciddi kalitemizi yükselterek kauçuk pazarını ciddi seviyelere yükseltmiş bulunmaktayız.

Ürünlerimiz tamamen sertifikalı ve TSE belgeli ürünlerdir.

Genel ürün üretim sektörü endüstriyel inşaat akustiği, makine ve genel günlük ses, yankı düzenleme ürünleri misalinde sinema, konferans, toplantı odası, stüdyo, otel duvarları, atış poligonları, ağır silah sanayi ve otomotiv sektöründe bir çok uygulama ve ürün satışı firmamız tarafından müşterilerimize doğru anlatım doğru analiz ile bünyemizde bulunan teknik ve ses mühendisi çalışanlarımız müşterilerimize kaliteli hizmeti her daim sunmaktayız.

ÖNCELİK VE İŞ POLİTİKAMIZ

Öncelikle Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutuyoruz. Nasıl mı ?

Bize ulaşan müşterimize ilk öncelikle istemiş olduğu ve yaptırmak istediği işi doğrultusunda doğru ürünü ve yerinde veya iletişim iyi bir analizle müşterimizin alması gerektiği ürünü biz çok doğru bir şekilde yansıttığımızı ve çok doğru kararlar ile memnuniyetini sağlayacak uygun ve kaliteli ürünlerin hem uygulaması hemde satışında kaliteli hizmet vermekteyiz.

Müşterimizin Şikayetini Nasıl Hangi Kalitede Sonuçlandırıyoruz ?

Öncelikle uygulaması veya malzeme vereceğimiz mekanın keşfi yapılmaktadır. Daha sonra bunun üzerinden malzeme ve çözüm önerileri sunarak müşterilerimizi doğru yönlendirmek ve doğru olanı yapmak adına bir çok uygulama alanlarında garantili ses yalıtımı, akustik düzenleme uygulamalarında her zaman açık ve net fikirler sunmaktayız.

GENEL UYGULAMALARIMIZ

Akustik Yalıtım, Akustik İzolasyon, Yankı Düzenleme, Ses Yankısı Düzenleme, Ses İzolasyonu, Ses Frekanslarının Ölçümü, Akustik Projelendirme, Akustik Tasarım, Ses ve Işıklandırma, Elektrik ve Elektronik Donanım, Uygulama yapılan Alanların Genel Yapımını Anahtar Teslim Çözüm Ortaklarımız ile ve Profesyonel Kadromuz ile uygulamalar Sunuyoruz.