Masa seperatörü, masalar arası bölücü özelliğe sahip ses ayırımını sağlamak için kullanılır.Özellikle akustik yapısı sayesinde masalar arasında ses karışıklığını önleyerek çalışma alanlarında verimi arttırır.Masa seperatörleri dar alanlar için çözüm oluşturan kısıtlı mekanlarda verimli çalışma sağlar.Akustik masa seperatörleri istediğiniz renkte sipariş edebilir, kurulum yapılacak alana ayrı bir renk katabilirsiniz.

Masa seperatörleri çağrı merkezleri gibi birçok alanlarda kullanılmaktadır.Ürünlerimiz kalite standartlarına uygun, ISO belgeleri mevcuttur. Masa Seperatörleri, masalar arası bölücü özelliğe sahip olmanın yanında masalara sıra görünümü katarak, ses ayrımını sağlamakta kullanılır. Özeliklte tasarımında bulunana akustik yapısı sayesinde masalar arasındaki ses karışıklığını engelleyerek kalabalık ofislerde daha anlaşılır ve sakin bir ortam oluşmasını sağlar..

Masa Seperatör sistemleri, çağrı merkezi gibi toplu ofis alanlarında masalar arasına yerleştirilerek, ses karışıklığının engellenmesinde mükembel sonuçlar verir. Dar alanlar için ideal çözümler oluşturan masa arası seperatör sistemleri, kısıtlı mekanlarda verimli çalışmanın anahtarlarını sunar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir